بازدید فعالان روابط‌عمومی از مؤسسه خیریه محک

در سومین روز از هفته روابط‌عمومی 1393 که به عنوان «روز روابط‌عمومی و مسؤولیت‌های اجتماعی» نامگذاری شد، فعالان روابط‌عمومی از مؤسسه خیریه محک بازدید کردند.

در این بازدید که با حضور اعضای شورای سیاستگذاری دومین هفته روابط‌عمومی، اعضای هیأت‌مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران و تعدادی از مدیران و فعالان روابط‌عمومی برگزار شد، پروفسور حسام‌الدین بیان، استاد مدیریت ارتباطات در سخنانی گفت: در اشعار شاعران ایرانی به‌ویژه سعدی بر کمک به همنوعان تأکید شده است.

وی افزود: حمایت از یکدیگر به‌ویژه در سختی‌ها و بیماری‌ها جزء فرهنگی اصیل ایرانی است و روابط‌عمومی‌ها با توجه به نقشی که در حوزه ارتباطات دارند، می‌توانند نقش مؤثری در جلب این کمک‌ها داشته باشند.

در ادامه، سید غلامرضا کاظمی‌دینان، رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی و رئیس انجمن روابط‌عمومی ایران گفت: اعتقاد داریم موضوع مسؤولیت اجتماعی از موضوعاتی است که هنوز برای نهادینه شدن در کشور مسیر طولانی را در پیش دارد و روابط‌عمومی‌ها می‌توانند در تسریع این مسیر کمک کنند.

وی اظهار داشت: به‌زودی تفاهم‌نامه مشترکی توسط مؤسسه خیریه محک و انجمن روابط‌عمومی ایران برای حضور مؤثرتر روابط‌عمومی‌ها در ایفای نقش مسؤولیت‌های اجتماعی امضا خواهد شد.

امیرعباس تقی‌پور، نایب رئیس انجمن روابط‌عمومی ایران نیز گفت: روابط‌عمومی‌ها در تعیین نوع ایفای نقش سازمان‌ها در حوزه مسؤولیت اجتماعی بسیار اثرگذار هستند و لازم است حضور مؤثرتری در این عرصه داشته باشند.

آراسب احمدیان، مدیرعامل محک نیز با اشاره به اینکه این مؤسسه خیریه در سطح کشور و منطقه بی‌رقیب است، گفت: در سال‌های گذشته با کمک روابط‌عمومی مؤسسه، تمام تلاش خود را بر اعهتمادسازی برند محک و ایجاد وفاداری در مخاطبان متمرکز کرده‌ایم و توانسته‌ایم با ارائه عملکرد مثبت، در این عرصه سربلند باشیم.

وی از انجمن روابط‌عمومی ایران و ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی درخواست کرد در برنامه‌های مختلف این مؤسسه مشارکت بیشتری داشته باشند.

در ادامه، صبا کامکار مدیر روابط‌عمومی مؤسسه محک گزارشی از عملکرد روابط‌عمومی این مؤسسه ارائه کرد.

در پایان این نشست، فعالان روابط‌عمومی کشور از بخش‌های مختلف مؤسسه بازدید و از کودکان تحت درمان عیادت کردند.

/ 0 نظر / 9 بازدید